4-OUTPUT, ANY FREQUENCY (< 350 M Manufacturer: Skyworks Solutions Inc. Manufacturer Product Number: SI5335A-B15687-GMR Package: 24-VFQFN Exposed Pad Product Status: Active Attributes: Differential - Input:Output: Yes/Yes DigiKey Programmable: - Divider/Multiplier: Yes/No Frequency - Max: 350MHz Grade: - Input: CML, CMOS, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal Mounting Type: Surface Mount Number of Circuits: 1 Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA) Output: CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL PLL: Yes with Bypass Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad Qualification: - Ratio - Input:Output: 1:4 Series: MultiSynth™ Supplier Device Package: 24-QFN (4x4) Type: Clock Generator Voltage - Supply: 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V
SI5335A-B15687-GMR
$2.37
4-OUTPUT, ANY FREQUENCY (< 350 M
SKU: SI5335A-B15687-GMR
Category: Easev Products
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
|---|---|
| DigiKey Programmable | – |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Grade | – |
| Input | CML, CMOS, HCSL, HSTL, LVDS, LVPECL, SSTL, Crystal |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| PLL | Yes with Bypass |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Qualification | – |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Series | MultiSynth™ |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4×4) |
| Type | Clock Generator |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
Be the first to review “SI5335A-B15687-GMR” Cancel reply
Related products
Easev Products
$82.32
Easev Products
$67.20
Easev Products
$87.92
Easev Products
$68.88
Easev Products
$174.48
Easev Products
$92.96
Easev Products
$64.40
Easev Products
$61.60


Reviews
There are no reviews yet.